7 Aralık 2010 Salı

Volkan Tunaşat Hocanın ZiyaretiTenis hocası ve aynı zamanda basketbol antrenörü olan Volkan hocamla bu yazın başında Rıdvan abilerle geldiklerinde tanışmıştık. Rıdvan ve Haluk abinin arkadaşı olan Volkan hocam artık emekli ve taze bir Karaovalı. Tam Karaova'da sayılmaz ama olsun :)

Volkan hocam, yaz başında geldiği günden beri burayı ve burda içtiği şarabı anlatıyormuş :) ve epey bir zamandır da buraya gelmek istiyorlarmış. Bana bir de hediye (The World Atlas Of Wine) almışlar. (Bu güzel kitap için tekrar teşekkürler Volkan hocam.) Rıdvan abiyle geleceklermiş ama Rıdvan abi de bir kaç aylığına İstanbul'da. Bugün, hocam, eşi Zeynep hanım ve arkadaşları Bige hanım geldiler. Biz de kendi atlasımızda dolaştık, biraz şarap içtik ama bol bol sohbet ettik...

2 yorum:

  1. iyi aksamlar tesadufen gordum sizi volkan hocanin dost lisesinden ogrencisiyim ismim atacan telefonum 5332969011 kendisinin telefonunu mail ortaminda rica etsem atacant@medialandpr.com veya numarami iletirseniz cok sevinirim.. hoscakalin..

    YanıtlayınSil
  2. Atacan bey merhaba,
    mesajınızı ve telefon numaranızı Volkan hocaya ilettim. sizi arayacağını söylemişti.
    iyi günler, selamlar..

    YanıtlayınSil